Why, How, What ?

Tabi bu üstte gördüğün geyik, ailecek severek takip ettiğimiz Simon Sinek abimizin bizlere paketleyerek gönderdiği bir kavramlar üçlüsü. Bu blog neden var, buralarda ben ne yapıyorum sorularına burdan bir giriş yapim dedim. Bu blog işlerinin twitter’dan sonra biraz yalan olduğunu düşünmeye başlayanlardanım aslında ama kendi siten falan olacak dediler yazıyoruz bakalım :D. Şimdi o kadar atıp tuttuk bari adam gibi başlayalım;

WHY
Genel anlamda son 1 yıl, daha derinlemesine son 8 ayda yaşadıklarımdan çıkarımlarımı, 8 ay önce bilseydim baya iyi olurdu. Bu iş bir 20-30 yıl nerden baksan gideceğe benziyor, bu süreçte öğrendiklerimi bir yere yazsam hem ben unutmamış olurum hem de siz değerli okuyucularım :D:D:D ilginç şeyler okumuş olursunuz.

HOW
Valla yazıcam işte aklıma geldikçe, belki ilerde video falan da postlarım ( hatta kesin postlarım ). Bu postları hızlı hızlı değil çabuk çabuk yapma eğilimindeyim artık görücez.

What
Şimdi bu sitede neler göreceğiniz konusuna gelicek olursak. Baya baya benim geyiklerim olur bu civarlarda. Bu geyikler tabi ki, girişimcilik hakkında olur çoğunlukla ama müzik hakkında da şüphesiz ilerde aramıza katılacak olan küçük geyiklerimizden olacaklardır.

E yeter ilk yazı için çok bile, kalın sağlıcakla 🙂
sağlıcakla

2 responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *